قوانین و مقررات

بازدید: 741

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از فروشگاه اینترنتی www.sifmarket.com به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت سیف مارکت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین می باشد. علاوه بر این ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توضیحاتی در مورد گارانتی دستگاه های تلفن همراه


یکی از بزرگترین اهداف سیف مارکت جلب رضایت مشتریان می باشد و در این راستا تلاش کرده ایم در این راستا کوشا باشیم. در خصوص گارانتی محصولات جانبی تلفن همراه و کالاهای دیجیتال موظف هستیم پاسخگوی کالای فروخته شده باشیم. و در خصوص کالاهایی از قبیل تلفن همراه، دستگاه های دیجیتال PS4، ساعت های هوشمند، تبلت ها و از این قبیل محصولات سیف مارکت برای محصولاتی که گارانتی شرکتی داشته باشد هیچ گونه مسولیتی قبول نمی کند و باید به شرکت مربوطه که محصول فوق را گارانتی کرده است مراجعه یا تماس حاصل فرمایید. و اما محصولاتی که گارانتی شرکت اینترنتی سیف مارکت می باشد تمامی سرویس دهی و گارانتی برعهده این شرکت می باشد. چنانچه محصولاتی گارانتی اینترنشنال و جهانی داشته باشند مثلا محصولات اپل، سامسونگ و دیگر برندهای معتبر جهانی که در هنگام فروش در بخش گارانتی شما با نام گارانتی اینترنشنال مواجه می شوید بدان معنی می باشد اگر این محصول گارانتی جهانی (اینترنشنال) دارد و در هر نقطه از جهان به نمایندگی های معتبر آن کمپانی مراجعه کنید از خدمات گارانتی و وارانتی آن استفاده می توانید بکنید و اگر در ایران نمایندگی رسمی ندارد وب سایت اینترنتی سیف مارکت هیچ گونه مسولیتی در این ضمینه ندارد.  (تمامی برند های معروف دستگاه های تلفن همراه خود را گارانتی اینترنشنال و جهانی می کنند و موظف به خدمات رسانی می باشند اما در ایران به علت نداشتن نماینده رسمی برندهایی همچون اپل، سامسونگ، هواوی ... این امکان وجود ندارد و باید به نزدیکترین کشور های همسایه جهت گارانتی و وارانتی مراجعه کرد. اما دستگاه هایی که گارانتی شرکت های ایرانی را دارند هزینه ایی اضافی به دستگاه فوق اضافه می شود و باید به شرکت ارائه دهنده مراجعه یا تماس حاصل فرمایید.)

نکته مهم در مورد قیمت محصولات

وب سایت اینترنتی سیف مارکت به علت آنلاین و لحظه ایی بودن در قیمت گذاری محصولات امکان اشتباه تایپی در قیمت گذاری را دارد، علاوه بر این چنانچه قیمت کالایی پایین و بالا برود با خریدار تماس گرفته می شود که این موضوع امکان کنسلی برای شرکت را دارد و مبلغ واریزی به حساب خریدار واریز می گردد. 

ضوابط انصراف از خرید کالا


  1- مهلت انصراف برای خرید لوازم جانبی 5 روز و برای تلفن همراه، تبلت و ساعت های هوشمند 4 روز می باشد.
  2- انصراف از خرید به کالاهایی تعلق می گیرد که حتی از بسته بندی شرکتی و سیف مارکت باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا یا ثانویه شرکتی یا سیف مارکت، پلمپ، برچسب، نایلون، وکیوم و.... ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد.
  3- درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با وب سایت فروشگاهی سیف مارکت ، خریدار می تواند نسبت به ارسال کالا از طریق پست پیشتاز به آدرس دریافت کننده مورد نظر سیف مارکت اقدام نماید. پس از دریافت کالا، وجه حداکثر ظرف مدت 48 ساعت به خریدار مسترد می گردد.
  4- هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید می باشند بر عهده خریدار می باشد.

ضمانت هماهنگی مشخصات کالا با اطلاعات فنی سایت، سفارش ثبت شده و یا خصوصیاتی مثل رنگ کالا


1- چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.
2- هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با سیف مارکت می باشد.
3- در تمامی مواردیکه تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با سیف مارکت جهت استرداد کالا اقدام نماید.
4- چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد (مثلا به جای رنگ مشکی رنگ سفید ارسال شده باشد) همچنان شرایط بند 2-3 حاکم خواهد بود و لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

ضمانت سخت افزاری محصولات


1- در مورد گوشی های موبایل، تبلت، ساعت های هوشمند، دستگاه های بازی و محصولات از این نوع قبیل مهلت تست سلامت ظاهری و فیزیکی فقط همان روز دریافت کالا و مواردی از جمله ،آنتن دهی و شناخت شبکه، سلامت ال سی دی و تاچ، پذیرش سیمکارت، سلامت در برقراری ارتباط، اینترنت گوشی و شارژ پذیری گوشی حداکثر 48 ساعت از زمان دریافت کالا توسط خریدار می باشد و لازم است در این بازه زمانی از برداشتن تمامی برچسبهای کالا (مثل برچسب روی ال سی دی یا پشت گوشیهای همراه و ...) و همچنین نصب گلس روی گوشی خودداری گردد، در غیر اینصورت کالا از مشمول ضمانت سیف مارکت نمی باشد. یعنی برداشتن هر کدام از برچسب های کالا و یا نصب گلس روی گوشی های موبایل، تبلت، ساعت های هوشمند، دستگاه های بازی و محصولات از این نوع قبیل قبل از پایان 48 ساعت مهلت تست به معنای پذیرش سلامت کامل موارد مذکور در مهلت تست 48 ساعته از سوی خریدار و پایان مهلت مذکور می باشد.

2- این ضمانت شامل مشکلات سخت افزاری دستگاه بوده و شامل اشکالات فنی و ظاهری مانند شکستن، آب خوردگی، خط و خش، ضربه دیدگی، استفاده و بکارگیری غیر معمول از کالا و کلیه مواردیکه در نتیجه استفاده نادرست از کالا توسط خریدار ایجاد شود، نمیگردد.

3- در طی مدت زمان تست سلامت سخت افزاری، خریدار در صورت مشاهده مشکل ابتدا مراتب را با بخش فنی سیف مارکت به شماره تلفن 02195111669 مطرح و پس از اخذ راهنمایی و دریافت تاییدیه استرداد و همچنین پس از تکمیل فرم استرداد کالا در سایت سیف مارکت، کالای خریداری شده را همراه با کارتن یا جعبه اصلی و کلیه قطعات، تجهیزات و محتویات به همراه فاکتور فروش مربوطه از طریق پست پیشتاز به آدرس اعلام شده توسط بخش فنی ارسال می دارد. لازم به ذکر است که هر گونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت سلامت سخت افزاری را سلب خواهد نمود. لازم است که کالای مرجوعی به گونه ای بسته بندی ثانویه و ارسال گردد که در طی حمل به کالا و بسته بندی اصلی آن هیچ گونه آسیبی وارد نگردد، جهت اطمینان از این موضوع خریدار می تواند از همان بسته بندی ثانویه سیف مارکت(در صورت سلامت و امکان) یا بسته بندی مشابه آن استفاده نماید.

4- مسائلی از قبیل کیفیت ساخت سازنده، عدم پشتیبانی صحیح زبان، آپدیت،نرم افزار و ..... جزء مشکلات سخت افزاری محسوب نمی گردد.

5- هفت روز مهلت تست سلامت سخت افزاری شامل کالاهای گارانتی دار نمی باشد. در مورد این کالاها اقدامات مربوطه باید از طریق شرکت گارانتی کننده صورت گرفته و سیف مارکت در این روند نقشی ندارد.

محتوا درج شده در سایت


1- فروشگاه سیف مارکت نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه سیف مارکت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه سیف مارکت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

2- این فروشگاه هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و فروشگاه اینترنتی سیف مارکت تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
3- فروشگاه اینترنتی سیف مارکت ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.


© کلیه محتویات فروشگاه اینترنتی سیف مارکت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت سیف مارکت تعلق دارد.

نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.